Termostaty

Termostat příložný THP-90

provedení: příložné, volně přístupnánebo zakrytá regulacemontáž: na trubkuvýstup: vypnutí nebo přepn..

592 Kč 604 Kč s DPH

Termostat příložný WTHP-90

provedení: příložné, volně přístupnánebo zakrytá regulacemontáž: na trubkuvýstup: vypnutí nebo přepn..

604 Kč s DPH

Termostat zakrytovaný skapilárou THK, teplotní diference 5°C

zakrytá regulacemontáž: na trubkuvýstup: vypnutí nebo přepnutí kontaktůumístění: běžné prostředítepl..

592 Kč 604 Kč s DPH

1 až 3 položek, celkem 3 položek, 1 stran

Příložné zakrytované termostaty se nejčastěji používají v aplikacích, kde je kladen důraz na vzhled a jednoduchou obsluhu, popřípadě tam, kde je vhodné zamezit přímému dotyku s kontakty.

Mezi hlavní přednosti patří jednoduchá obsluha, montáž a spolehlivost. Používají se pro spínání oběhového čerpadla u kotle.

Termostaty THP (Termostatické hlavice pro radiátory) a WTHP (Wireless Termostatické hlavice pro radiátory) jsou zařízení používaná pro řízení teploty v radiátorech a dalších topných tělesech. Tyto termostaty umožňují uživatelům regulovat teplotu v místnostech pomocí jednoduchého ovládání. Termostaty THP a WTHP fungují na základě termoelektrického principu, kdy se mění tepelná dilatace kovových prvků v termostatu v závislosti na teplotě. To umožňuje termostatu regulovat průtok tepla a udržovat konstantní teplotu v místnosti.

Termostaty THP jsou k dispozici s různými funkcemi a vlastnostmi, jako například možnost nastavení teploty, časového rozvrhu, průtoku tepla a další. Tyto termostaty jsou vhodné pro použití v domácnostech, kancelářích a dalších budovách.

Termostaty WTHP jsou bezdrátové a umožňují uživatelům regulovat teplotu v místnosti pomocí dálkového ovládání nebo mobilní aplikace. To znamená, že mohou být ovládány z jakéhokoli místa v místnosti a umožňují uživatelům snadno nastavit teplotu podle svých potřeb. Oba typy termostatů jsou užitečné pro udržení optimální teploty v místnosti a mohou pomoci uživatelům ušetřit energii a peníze na účtech za energie.

Termostaty THP, WTHP mají přepínací kontakt k spínání či rozpínání elektrického okruhu. U termostatu typ THP je možné uživatelem nastavit diferenci a spínání. Typ THP je dodáván také v provedení se zakrytou regulací k ochraně proti neúmyslné či neodborné manipulaci.

Termostat typ WTHP je pro svůj širší regulační rozsah vhodný i pro aplikace, kde je zapotřebí regulovat teploty blízké nule. K tomuto účelu je použito i vyšší krytí IP 40.